
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Люстра підвісна 3x60W E27 MACK Milagro
Підвісний світильник Milagro MLP5464
Технічні параметри:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 8cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 26 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 3 źródła |
| Кімната | Jadalnia, Kuchnia, Salon |
| Максимальна потужність лампи | 60W |
| Марка | Milagro |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Skandynawski |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Колір | Białe |
| Ширина | 60cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

