

Доставка зі складу 5-10 днів.
Підвісний світильник DANI BLACK/GOLD 3xGU10
Лампи DANI – сучасне обличчя розкоші
Елегантна колекція DANI від польського бренду MiLAGRO була розроблена з урахуванням сучасних, розкішних приміщень. Це сімейство включає чотири різні моделі, включаючи одинарний свес на круглій розетці, потрійний свес на прямокутній смузі, а також маленький настінний світильник і тонкий стельовий світильник з трьома джерелами світла у вигляді відбивачів. Кожна лампа доступна в чотирьох колірних комбінаціях, поєднуючи чорний або білий з хромом або золотом.
Унікальна колекція світильників DANI - це пропозиція, яка вражає з першого погляду фантастичним поєднанням простої геометричної форми з благородними деталями. Найголовнішим і декоративним елементом кожної моделі є вузькі чорні або білі абажури у формі циліндрів діаметром 6 сантиметрів, низ яких увінчаний блискучими золотими або хромованими обідками. У настінних світильників і потрійного стельового світильника довжина абажурів становить 12 см, тоді як підвісні світильники набагато довші і досягають 36 см. Для комфорту користувачів і для того, щоб вони могли регулювати висоту світильників відповідно до своїх потреб, довжину підвісів у підвісних світильниках можна регулювати від 50 до 90 сантиметрів.
Елегантна форма та благородні кольори світильників з колекції DANI роблять їх ідеальним вибором для розкішних квартир та сучасних приміщень, де домінують дерево, графітові пластини та блискучі аксесуари. Чорні світильники з хромованими і золотими вставками чудово виглядають на тлі сірих стін, текстилю з щільною структурою і яскравими колірними тонами, а також з меблями з гнутого металу. Білий варіант із класичними золотими деталями та сучасним хромом — це пропозиція, створена для світлих, просторих інтер’єрів, зокрема великих віталень у скандинавському стилі та панорамних квартир.
Лампи DANI – елегантно та якісно
У випадку ламп із колекції DANI чудовий дизайн поєднується з найвищою якістю. Усі пропозиції цієї лінійки виготовлені з металу з порошковим покриттям чорного або білого кольору, що робить рами надзвичайно міцними та довговічними. Виробник рекомендує використовувати в лампах DANI світлодіодні джерела світла GU10. Однак лампочки в комплект не входять.
Елегантна колекція ламп DANI включає:
•Один виступ чорного кольору з хромованими аксесуарами MLP6231
•Один виступ білого кольору з золотими аксесуарами MLP6235
•Один кулон білого кольору з хромованими аксесуарами MLP6227
•Один виступ чорного кольору із золотими аксесуарами MLP6239
•Потрійний виступ чорного кольору з хромованими аксесуарами MLP6232
•Потрійний виступ чорного кольору із золотими аксесуарами MLP6240
•Потрійний виступ білого кольору з хромованими аксесуарами MLP6228
•Потрійний виступ білого кольору з золотими аксесуарами MLP6236
•Чорний наст
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Milagro |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 36cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 60cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 36 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 3 źródła |
| Кімната | Salon |
| Максимальна потужність лампи | 40W |
| Марка | Milagro |
| Матеріал | Metal |
| Мoдель | Dani |
| Нитка | GU10 |
| Стиль | Nowoczesny, Klasyczny, Skandynawski, Etno, Angielski |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Колір | Czarne |
| Ширина | 60cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

