




Доставка зі складу 5-10 днів.


Початковий набір NanoleafEssentials Light Strips - світлодіодна стрічка
Світлодіодна стрічка
Виробник: Nanoleaf
Довжина: 200 см
Світлодіодна стрічка — чудовий спосіб розпочати свою пригоду з розумним освітленням — понад 16 мільйонів кольорів, широкий діапазон температур білого, розклади, адаптовані до розкладу вашої родини, і підтримка технології Thread.

Підтримка потоків
Вас ніколи більше не здивує темрява – надійність технології Thread гарантує більший радіус дії, відсутність затримок або перерв у з’єднанні. Все, що вам потрібно, це один краєвий маршрутизатор, наприклад, Apple HomePod mini, щоб віддалено керувати всіма пристроями, сумісними з потоками. Звичайно, якщо ви хочете, ви можете продовжувати використовувати зв’язок Bluetooth.

Понад 16 мільйонів кольорів
Світлова стрічка Nanoleaf Essentials надає вам справді необмежений вибір кольорів. Ви можете вибрати свій улюблений колір або створити сцени відповідно до своїх планів чи настрою.

Тепло - холодно
Essentials Light Strip пропонує найяскравіше біле освітлення за всіх колірних температур (2700–6500 К). Вибирайте холодні відтінки білого, щоб підвищити концентрацію під час роботи, і тепліші, коли настане час для спокійного вечора.

Адаптивне освітлення
Світло впливає на наше самопочуття, настрій, концентрацію та здоров’я. Відповідне освітлення може підвищити ефективність роботи, полегшити вставання вранці, засинання ввечері та виконання звичайних повсякденних справ. Завдяки інтелектуальним смугам Nanoleaf ви можете максимально збільшити свій комфорт і продуктивність - щоразу, коли ви вмикаєте світло, воно плавно підлаштовуватиметься під час доби, коли сонце рухається по небу.

Зручний контролер
Ви залишили телефон в іншій кімнаті й не маєте доступу до програми? Nanoleaf Light Strip оснащений контролером, завдяки якому ви можете легко вимикати та вмикати стр
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nanoleaf |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 23W |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 200cm мм |
| Клас захисту | II |
| Клас енергоспоживання | F |
| Марка | Nanoleaf |
| Мoдель | Taśma led uniwersalna |
| Напруга | 230V |
| Нитка | LED |
| Розподіл | Alstor |
| Стан | Нове |
| Тип | Taśmy LED |
| Колір світла | Wielokolorowy |
| Яскравість (лм) | 2200 |
- Ціна: 9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 156226798
Меблеве підсвічування Nanoleaf Essentials Light Strips Starter Kit 2m Matter (NF080K022LS)
9 999 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

