

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Опис продукту:
Основні функції:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Patriot |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| DIMM/SODIMM | DIMM |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість | 8GB |
| Затримувати | CL9 |
| Код виробника | PV38G160C9K |
| Кількість модулів | 2 |
| Марка | Patriot |
| Мoдель | Viper 3 |
| Тип пам'яті | DDR3 |
| Частота | 1600MHz |
- Ціна: 9 999 ₴

