
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Металогалогенні лампи RX7S T22 147W 3000K MASTERColour CDM-TD PHILIPS
ПРОГРАМИ| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 150 W |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довговічність | 9000h |
| Додаткова інформація | Ściemnianie |
| Клас енергоспоживання | G |
| Марка | Philips |
| Мoдель | Przezroczysty |
| Напруга | 230V |
| Нитка | RX7S |
| Стан | Нове |
| Тип | Świetlówki kompaktowe, Żarówki tradycyjne |
| Форма | Tradycyjny |
| Колір світла | Белый ciepły |
| Колір скла | Przezroczyste |
| Колірна температура | 3000K |
- Ціна: 3 686 ₴
- В наявності
- Код: 9437025
Люмінесцентна лампа Philips PH CDMTD 150W/830 RX7s 8711500197849
3 686 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
