
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Натрієва лампа GX12-1 100W 2500K MASTER SDW-TG Mini White SON 8711500202338 ОСВІТЛЕННЯ PHILIPS 1154-222ZN-PH002, 1154-222ZN-PH002 Виробник: PHILIPS LIGHTINGСерія: White SONK Код виробника: 8711500202338SKU: 1154-222ZN-PH002Одиниця виміру: шт.Загальна довжина [м]: 110EAN: 8711500202338Форма бульбашки: ІншеКількість трубок: 1Потужність джерела світла [Вт]: 100Модель: ПрозорийБез ртуті: NoPlant освітлення: NoLamp Світлова ефективність [лм/Вт]: 49Світловий потік [лм]: 4900Колірна температура [K]: 2500Ковпачок: ІншеІндекс передачі кольору: 80-89 (клас 1B)Потрібен зовнішній баласт: ТакПотрібний зовнішній запальник : Немає заміни лампи ртутний стовпець: немає Діаметр [мм]: 20
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 100 W |
| Висота | 11cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 2cm мм |
| Довговічність | 10000h |
| Клас енергоспоживання | G |
| Марка | Philips |
| Мoдель | Przezroczysty |
| Напруга | 230V |
| Стан | Нове |
| Тип | Żarówki tradycyjne |
| Форма | Rurkowy |
| Колір світла | Белый ciepły |
| Колір скла | Przezroczyste |
| Ширина | 2cm мм |
| Яскравість (лм) | 4900 |
- Ціна: 7 048 ₴
- В наявності
- Код: 29321924
Лампочка Philips Master SDW-TG Mini 100W/825 GX12-1 1CT 8711500202338
7 048 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
