

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Rabalux Elisett 2758 Біле золото (602265)

Rabalux Elisett - фантастичний підлоговий світильник. Бренд Rabalux виділяється в індустрії освітлення завдяки великому міжнародному досвіду та неймовірній різноманітності продукції. Джерелом світла є 1 лампочка E27 максимальною потужністю 60 Вт (у комплект не входить). Можливість використання енергозберігаючих лампочок. Декоративний стильний світильник не тільки підсвітить інтер'єр, але і чудово прикрасить, створивши приємну атмосферу. Новий товар, фабрична упаковка, з гарантією виробника два роки. Лампа рекомендована для вітальні або спальні. Увімкніть кабель. Зріст 159 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rabalux |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 159cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 29 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Кімната | Salon, Sypialnia |
| Максимальна потужність лампи | 60W |
| Марка | Rabalux |
| Мoдель | Elisett |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Etno, Angielski |
| Тип | Klasyczne, Punktowe |
| Ширина | 29cm мм |
- Ціна: 8 644 ₴
- В наявності
- Код: 106121531
Класичний торшер Rabalux Elisett E27 60W (2758)
8 644 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
