




Доставка зі складу 5-10 днів.
Rabalux LED стельовий світильник Lupita 40W 2700lm 3000/6500K (+пульт) диммований білий/срібний 2131
Стельові світильники - це не тільки надзвичайно практичний елемент дизайну інтер'єру, але й ключовий елемент декору. Правильно підібране освітлення може змінити зовнішній вигляд будь-якого приміщення, додавши елегантності, затишку або сучасності. Стельові світильники є одними з найбільш універсальних видів стельових світильників, які ідеально підходять для різних приміщень, від вітальні до кухні.
Світлова ефективність і світлові параметри
Стельовий світильник Rabalux Lupita характеризується високою потужністю 40 Вт, що означає вражаючу світлову ефективність 2700 люмен. Завдяки використанню світлодіодної лампи з колірною температурою, що регулюється від 3000K до 6500K, цей світильник надає різноманітні можливості для налаштування яскравості світла під поточні потреби та настрій інтер'єру. Світильник має одне джерело світла, яке рівномірно освітлює простір.
Технічні характеристики та фізичні параметри лампи
Стельовий світильник Lupita — прикл
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rabalux |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 80cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 49 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Kuchnia |
| Максимальна потужність лампи | 40W |
| Марка | Rabalux |
| Матеріал | Metal, Tworzywo sztuczne |
| Мoдель | Lupita |
| Нитка | LED |
| Стан | Нове |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Plafony |
| Колір | Białe |
| Колірна температура | 3300K, 6500K |
| Ширина | 49cm мм |
- Ціна: 8 598 ₴
- В наявності
- Код: 133694372
Плафон Rabalux LED Lupita 40W 2700lm 3000/6500K (+pilot) ściemnialny biało/srebrny 2131
8 598 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж






