


Доставка зі складу 5-10 днів.
RABALUX - СТЕЛЕВИЙ СВІТИЛЬНИК ALMOND LED 60X60 35W 4000K - БУК/БІЛИЙ - 6908
Стельові світильники є основним елементом будь-якого інтер'єру, не лише функціонально освітлюючи, а й впливаючи на естетику приміщень. Вибір правильного стельового світильника може повністю змінити характер простору, надавши йому індивідуального стилю та атмосфери.
Параметри світла
Стельовий світильник Almond LED забезпечує чудове освітлення завдяки максимальній потужності 35 Вт. Він випромінює світло з колірною температурою 4000 К, що означає, що він створює приємне, нейтральне світло, ідеальне для повсякденної діяльності. Лампа оснащена одним світлодіодним джерелом світла, що забезпечує високу ефективність при низькому енергоспоживанні.
Технічні характеристики та фізичні параметри
Стельовий світильник RABALUX 6908 – модель із сучасним дизайном. Його розміри 59,5 см в ширину і 5 см у висоту. Діаметр абажура становить 60 см, що робить світильник ідеальним для середніх і великих приміщень. Каркас виготовлений з високоякісного металу та пластику, що гарантує довговічність та естетичний вигляд протягом багатьох років.
Енергоефективність і відповідність
Стельова лампа Almond LED характеризується високою енергоефективністю, класом А. Завдяки використанню світлодіодного джерела світла лампа споживає набагато менше енергії, ніж традиційні лампочки, що призводить до менших рахунків за електроенергію та меншого впливу на навколишнє середовище.
Функціональні можливості та застосування
Модель Almond LED пропонує функціональність і практичність. Завдяки класу захисту IP20 лампа ідеально підхо
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rabalux |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 5cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 60 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Kuchnia |
| Максимальна потужність лампи | 40W, 35W |
| Марка | Rabalux |
| Матеріал | Metal |
| Мoдель | Almond |
| Нитка | LED |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Plafony |
| Колірна температура | 4000K |
| Ширина | 59,5cm мм |
- Ціна: 7 877 ₴
- В наявності
- Код: 133655340
Плафон RABALUX - ALMOND LED 60X60 35W 4000K - BUK/White - 6908 6908
7 877 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

