

Доставка зі складу 5-10 днів.
Чому Rabalux?
Бренд RÁBALUX є синонімом надійної роботи та оптимального співвідношення ціни та якості не лише у сфері ламп для домашнього використання, а й у класичних та енергозберігаючих джерелах світла. Щорічно оновлюваний портфель продуктів відображає останні тенденції, але навіть шанувальники традиційного стилю знайдуть світильники для дому та вулиці, які їм підходять, у нашому каталозі, який містить близько 1500 найменувань.
Світлодіодний стельовий світильник 55W GREMIN 71112 Rabalux
Сучасний стельовий світильник Gremin розроблений компанією Rábalux. Овальний світильник рекомендований любителям креативних світлових рішень, а також тим, хто шукає основне освітлення з високою інтенсивністю світла для вітальні або спальні. Стельовий світильник Gremin з металу білого і пісочно-жовтого кольору доповнений білим пластиковим абажуром і має вбудоване світлодіодне джерело світла 55 Вт, світловий потік світильника 2750 люмен, світловий потік джерела 7000 люменів і колірна температура змінюється: можна встановити в комбінації 3000+6000 K. Ступінь інтенсивності світильника також регулюється - подібно до колірної температури - за допомогою пульта дистанційного керування. Діаметр стельового світильника Gremin - 400 мм, діаметр монтажного отвору - 350 мм, відстань від стелі - 75 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rabalux |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 7,5cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 40 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Łazienka |
| Максимальна потужність лампи | 55W |
| Марка | Rabalux |
| Матеріал | Metal, Tworzywo sztuczne |
| Мoдель | Gremin |
| Нитка | LED |
| Стан | Нове |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Plafony |
| Колір | Białe |
| Ширина | 40cm мм |
- Ціна: 9 028 ₴
- В наявності
- Код: 153525106
Плафон Rabalux Sufitowa Led 55W Gremin 71112 (71112Rabalux)
9 028 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

