




Доставка зі складу 5-10 днів.
Rabalux Sonnet Led 30W Ip20 2800Lm 4000K білий Ø 33 см із датчиком руху
Стельове освітлення відіграє ключову роль у дизайні інтер’єру, впливаючи на атмосферу та функціональність приміщень. Одним з найбільш універсальних рішень є стельові світильники, які ідеально підходять для різних приміщень - від вітальні, кухні, до офісу. Стельовий світильник Rabalux Sonnet є чудовим прикладом такого типу освітлення, що поєднує сучасний дизайн із практичними функціями.
Параметри світла
Стельовий світильник Rabalux Sonnet характеризується вражаючою потужністю 30 Вт і ефективністю освітлення 2800 люмен. Завдяки використанню світлодіодного джерела світла світильник забезпечує яскраве і рівномірне освітлення простору, створюючи комфортні умови для роботи або відпочинку. Колірна температура 4000K робить світло нейтральним, що ідеально підходить для багатьох типів приміщень.
Технічні та фізичні характеристики
Стельовий світильник Rabalux Sonnet — це стельовий світильник із комбінації пластику та металу. Його розміри: ширина 33 см і висота 7 см, що робить його придатним для встановлення на більшості стель. Світильник має одне світлодіодне джерело світла, що ще більше підкреслює його сучасний характер. Клас енергоспоживання А гарантує низьке енергоспоживання.
Лампа також має датчик руху, що підвищує її функціональність і комфорт використання.
Додаток
Завдяки своїм властивостям стельовий світильник Rabalux Sonnet ідеально підходить для різних приміщень. Він ідеально підходить як для офісу, так і для домашніх приміщень, таких як спальня або вітальня. Завдяки універсальному дизайну та кольорам він чудово вписується в сучасний інтер’єр.
Дизайн і стиль
Стельовий світильник Rabalux Sonnet характеризується сучасним стилем і елегантним білим покриттям. Використання високоякісних матеріалів, таких як метал і пластик, гарантує довговічність і естетичний зовнішній вигляд. Кругла форма абажура діаметром 33 см надає лампі універсальний характер, який підійде до різних типів інтер'єру.
Сумісність фреймів
Лампа оснащена незмінним світлодіодним модулем, що означає, що заміна ламп не потрібна. Це зручне рішення, яке забезпечує тривале використання без необхідності частого обслуговування.
Енергозбереження
Завдяки використанню світлодіодної технології та класу енергоспоживання А стельовий світильник Rabalux Sonnet є надзвичайно енергозберігаючим. Це дозволяє зменшити витрати на освітлення та піклуватися про навколишнє середовище завдяки меншому споживанню електроенергії.
Підсумок
Стельовий світильник Rabalux Sonnet Led 30W Ip20 2800Lm 4000K Білий Ø 33 см з датчиком руху – ідеальне рішення для людей, які шукають сучасне та функціональне освітлення. Завдяки високій якості виготовлення, енергоефективності та додатковому датчику руху цей світильник неодмінно виправдає очікування найвимогливіших користувачів.
?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rabalux |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 7cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 33 |
| Додаткова інформація | Z czujnikiem ruchu |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Biuro |
| Максимальна потужність лампи | 30W |
| Марка | Rabalux |
| Матеріал | Metal, Tworzywo sztuczne |
| Нитка | LED |
| Стан | Нове |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Plafony |
| Колірна температура | 4000K |
| Ширина | 33cm мм |
- Ціна: 5 605 ₴
- В наявності
- Код: 85851836
Плафон Rabalux Sonnet Led 30W Ip20 2800Lm 4000K Biała Ø 33 Cm Z Czujnikiem Ruchu (1492)
5 605 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

