
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Навчальний стіл і дошка
Зручний і функціональний:
Дошка та навчальний стіл в одному!
Виріб ідеально підходить для вивчення чисел, кольорів і форм. Знімну панель можна використовувати як навчальну дошку, а після додавання ніжок вона швидко перетворюється на навчальний стіл.
Ваша дитина буде насолоджуватися цим довго!
Навчальна дошка та стіл в одному!
Доріжка для кошика та м'яча!
Ніжки столу служать додатковим продовженням доріжки для м'яча, а знімний кошик доповнить чудове задоволення.
Освітня панель!
Багато застосувань!
Ідеальний подарунок!
Специфікація:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ricokids |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік дитини | 12 m+ |
| Висота | 51 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 46 cm мм |
| Марка | Ricokids |
| Матеріал | Plastik |
| Сертифікати, висновки, схвалення | CE, EN 71 |
| Доля | Uniwersalne |
| Тип | Stoliczki edukacyjne |
| Характер | Немає |
| Ширина | 46 cm мм |
| Ефекти | Dźwiękowe, Świetlne, Podświetlenie LED |
- Ціна: 9 999 ₴

