
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Вішалка для одягу UMBRA FLIP, чорний горіх. Це сучасна, функціональна вішалка для одягу з великою кількістю місця, яка ховається, коли вона не використовується, що забезпечує елегантний вигляд місце для підвішування пальто, курток або сумок. Ідеально підходить для таких приміщень, де простір обмежений см / ширина 51 см / глиб 3 см. Максимальне навантаження: 1,9 кг (кожен елемент) Вага нетто: 0,6 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Selsey |
| Стан | Новий |
| Колір | Горіх |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 7cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 3cm мм |
| Марка | Selsey |
| Матеріал | Stal, Metal, Lite drewno |
| Мoдель | Flip |
| Тип | Wieszaki ścienne |
| Ширина | 51cm мм |
- Ціна: 3 375 ₴
- В наявності
- Код: 57898092
Настінна вішалка Selsey Wieszak FlHook Black / orzech (73447)
3 375 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
