
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

ОписКолірБілийВага [кг]1,07 кгМатеріал корпусу алюмінійЗастосування INWПотужність [Вт]0,0 ВтРозміри AxBxC [мм]293x145x85 ммРівень захисту IPIP20Термін служби джерела світла [год]17 000 годГарантійний термін2 yДіапазон робочих температур -20/+40°CМістить джерела-Тип кришкаGU10Клас енергоспоживання (старий)A-GКлас захистуPPISСпосіб встановлення ПОВЕРХНЯ-ПОВЕРХНЯНапруга [В]250,000000 В
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волість | 1 W |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр (см) | 145 |
| Довжина: | 293cm мм |
| Додаткова інформація | Regulacja padania światła, Źródło światła w zestawie, Wymienne źródło światła |
| Клас захисту | II |
| Клас енергоспоживання | C |
| Марка | Spectrum Led |
| Мoдель | spectrum |
| Нитка | GU10 |
| Тип | Sufitowe natynkowe |
| Ширина | 145cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 145284052
Освітлення в натяжну стелю SPECTRUM MIRORA AR111 X2 NATYNKOWA GU10 250V IP20 293X145X 85mm White prostokątna ruchoma SLIP005049
9 999 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

