




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Інтерактивний талісман котячого будиночка Кітті Пандусь Габі
Плюшева іграшка, що говорить (33 см)

Реалістичні елементи
Надзвичайно м'який і приємний на дотик

Ідеальний подарунок для дітей
Іграшки для дівчаток і хлопчиків від 3 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spin Master |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 3 lata+ |
| Висота | 33 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 100 cm мм |
| Звукові ефекти | Да |
| Ліцензія | Koci Domek Gabi |
| Марка | Spin Master |
| Матеріал | Tkanina |
| Мoдель | Interaktywny Kiciuś Panduś |
| Сертифікати, висновки, схвалення | CE |
| Доля | Uniwersalne |
| Тип | Domki |
| Характер | Koci Domek Gabi |
| Ширина | 18 cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴


