
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Тип освітлювального приладу: Стельовий світильник Матеріал каркаса: Метал + дерево + пластик Колір каркаса: Чорний / світле дерево Кількість полум'я: 4 Джерело світла: E27 - LED MAX 15 Вт (не входить в комплект) Ширина лампи (см): 76 Лампа глибина (см): 15 Висота лампи (см): 13 Розміри упаковки (см): 72 x 11 x 5.5
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TK Lighting |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 13cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 15cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 13 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 4 źródła |
| Кімната | Salon, Sypialnia |
| Максимальна потужність лампи | 15W |
| Марка | TK Lighting |
| Матеріал | Metal, Tworzywo sztuczne, Lite drewno |
| Мoдель | 4752 |
| Нитка | E27 |
| Стан | Нове |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Plafony |
| Колір | Czarne |
| Ширина | 76cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

