
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Тип освітлювального приладу: Стельовий світильник Матеріал каркаса: Метал + пластик Колір корпусу: Чорний / хром Кількість полум'я: 1 Джерело світла: AR 111GU10 LED MAX 12W (в комплекті) Ширина лампи (см): 15 Глибина лампи (см) : 11,5 Висота лампи (см):17 Розміри упаковки (см):16 х 14,5 х 13
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TK Lighting |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 17cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 11,5cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 15 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Salon, Sypialnia |
| Максимальна потужність лампи | 12W |
| Марка | TK Lighting |
| Матеріал | Metal, Tworzywo sztuczne |
| Мoдель | 6517 |
| Нитка | AR111 |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Plafony |
| Колір | Czarne |
| Ширина | 15cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

