
Доставка зі складу 5-10 днів.
E27, яку також зазвичай називають великою різьбою, є найпопулярнішим типом кріплення. Він міститься в більшості ламп і люстр. Цифра, вказана в назві нитки, вказує на її розмір - вона має діаметр 27 міліметрів. Лампа E27 доступна в різних розмірах і формах, вона також може мати декоративну функцію, наприклад, лампи Едісона. Ви можете налаштувати цей продукт відповідно до своїх уподобань. Ви можете вкоротити лампу на будь-яку висоту, починаючи від значення, зазначеного в специфікації. Регулювання висоти цього світильника точно не викличе у вас жодних проблем - це оцінка класу захисту нашого пристрою та його корпусу від вологи та пилу. Ця модель має ступінь захисту, придатний для всіх приміщень, за винятком тих, де існує ризик розбризкування. Колір світла залежить від обраної вами лампи. Як буде освітлюватися простір, вирішуйте самі. Ви можете вибрати теплий колір (з жовтим світлом; підходить для спальні або затишної вітальні), нейтральний (найбільш універсальний, також використовується для роботи за комп’ютером і у ванній кімнаті) або холодний (найкращий для робочого місця і вище). дзеркало у ванній). Якщо ви не можете вирішити або хочете мати можливість це змінити, виберіть лампу з регульованим кольором (RGB).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TK Lighting |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 86cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 180cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 68 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Кількість джерел світла | 3 źródła |
| Кімната | Biuro, Korytarz/schody, Kuchnia, Salon, Sypialnia, Łazienka |
| Максимальна потужність лампи | 60W |
| Марка | TK Lighting |
| Матеріал | Metal |
| Мoдель | LIZA |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Vintage |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Колір | Czarne |
| Ширина | 68cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

