
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Трактор Tomy Britains John Deere 6120 43248
Розміри та безпека
Основні функції продукту
Функціональні можливості
Розваги та розвиток
Для колекціонерів
?
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tomy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 3 lata+ |
| Висота | 10 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 8,5 cm мм |
| Марка | Tomy |
| Матеріал | Tworzywo sztuczne |
| Мoдель | 36881432487 |
| Сертифікати, висновки, схвалення | CE |
| Доля | Dla chłopców |
| Тип | Traktory |
| Паковання | Pudełko |
| Характер | Немає |
| Ширина | 16 cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

