
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Зовнішній настінний світильник Ip65 Trio Nelson 225369142
діаметр (мм): висота (мм): 102 ширина (мм): 99 глибина (мм): кількість джерел / тип основи: 1 x вбудований світлодіод, максимальна потужність джерела: 8 Напруга: 230 В Джерело в комплекті: 1 x SMD, 8 Вт, 850 лм, 3000 К Колір лампи: антрацит матеріал: алюміній IP: 54
Чому варто обрати нашу лампу?
Додаткова інформація
Кожен світильник був ретельно розроблений і виготовлений з увагою до найдрібніших деталей, що гарантує не тільки ідеальний зовнішній вигляд, але й високу функціональність. Доступні в різноманітних кольорах і стилях, наші лампи дозволяють адаптувати їх відповідно до ваших індивідуальних потреб і вподобань. Ми пропонуємо широкий вибір товарів, які задоволь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trio |
| Стан | Новий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 9 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Клас енергоспоживання | F |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Марка | Trio, Led |
| Матеріал | Metal, Tworzywo sztuczne |
| Нитка | LED |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Kinkiety |
| Колір | Brązowe |
| Ширина | 9cm мм |
- Ціна: 11 777 ₴
- В наявності
- Код: 103054934
Настінний світильник Trio Lighting Nelson (225369142)
11 777 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
