

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Рюкзак TRIXIE для перенесення собаки 41 х 30 х 21 см
Особливості рюкзака Trixie
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 41cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 41cm мм |
| Додаткова інформація | Do noszenia na plecach, Z funkcją plecaka |
| Додаткові можливості | Duże otwory wentylacyjne |
| Максимальна вага тварини, що переміщується | 8kg |
| Марка | Trixie |
| Матеріал | Tworzywo sztuczne |
| Розмір | Uniwersalny |
| Розмір собаки | Rasy małe (<10kg) |
| Тип | Pozostałe |
| Ширина | 30cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

