
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Талісман Cavalier King TRUDI
___________________________________________________________________________
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trudi |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 476 g |
| Висота | 21 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Домашній вихованець | Pieski |
| Марка | Trudi |
| Матеріал | Tkanina |
| Мoдель | Cavalier King |
| Доля | Dla dziewczynek, Uniwersalne |
| Ширина | 18 cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

