
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Тримайте порядок у своїй квартирі за допомогою вішалок Cubiko CUBIKO - це настінна прикраса, для якої ви обираєте відповідну функцію. Це може бути вішалка для одягу в спальні, вішалка для рушників у ванній або функціональний елемент для передпокою. Він складається з металевої рами та п’яти рухомих гачків, закріплених на рейці, тому ви можете вішати на нього предмети різного розміру та підтримувати порядок у своїй квартирі. Cubiko - універсальна мінімалістична вішалка, яка стане цікавим функціональним акцентом на будь-якій стіні вашої квартири. Виробник Umbra пропонує два варіанти кольорів: класичний білий і чорний.
Вішалка Cubiko містить
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Umbra |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 15cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 6cm мм |
| Марка | Umbra |
| Матеріал | Metal |
| Мoдель | UMBRA Cubiko |
| Тип | Wieszaki ścienne |
| Ширина | 35,5cm мм |
- Ціна: 3 687 ₴
- В наявності
- Код: 113453078
Настінна вішалка Umbra Cubiko 53,5 Cm Black Wieszak Ścienny Metalowy
3 687 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
