
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Umbra - настінна вішалка/органайзер чорна, ESTIQUEHanger/органайзер складається з ажурного кошика та 5 вішалок, - у контейнері можна зберігати телефон, гаманець, окуляри, листи тощо, - вішалки ідеально підходять для легких піджаків, шарфів або повідці для собак (макс. навантаження 2,3 кг), - все зроблено з чорного пофарбованого металу, - вішалки з дерев'яними кульками, - монтажний комплект входить (отвори приховані за допомогою спинка), - ідеально підходить для невеликих інтер'єрів Розміри: 32 х 9 х 9 см (ширина х висота х глибина) Матеріал: метал, дерево Колір: чорний, бежевий Колекція: Estique
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Umbra |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 9,5cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 9cm мм |
| Марка | Umbra |
| Матеріал | Metal |
| Мoдель | Estique |
| Тип | Wieszaki ścienne |
| Ширина | 32cm мм |
- Ціна: 3 212 ₴
- В наявності
- Код: 113451686
Настінна вішалка Umbra Estique 32 X 9,5 Cm Black Wieszak Ścienny Metalowy
3 212 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
