
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Манеж для собак vidaXL, 100 x 100 x 100 смBest Occas
vidaXL
Тримайте вашу собаку в безпеці, комфорті та затишку з цим зовнішнім вольєром. Цю універсальну, міцну собачу будку можна використовувати у багатьох випадках: ігри, тренування, дресирування або просто забезпечення безпеки вашої собаки. Це буде ідеальний ігровий рай для ваших пухнастих друзів! Манеж забезпечує багато місця для занять спортом, а сталеві решітки запобігають пустощам і несподіваним нещасним випадкам, забезпечуючи вентиляцію. Завдяки міцній сталевій конструкції цей високоякісний загін для собак міцний і довговічний. Крім того, двері на петлях закриваються на засув із замком, що заб
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100cm мм |
| Висота дверей | 50cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довжина: | 100cm мм |
| Додаткова інформація | Na zewnątrz |
| Марка | VidaXL |
| Матеріал | Metal |
| Розмір собаки | Rasy małe (<10kg) |
| Тип | Kojce |
| Ширина | 100cm мм |
- Ціна: 13 720 ₴
- В наявності
- Код: 88741187
Манеж VidaXL Kojec Dla Psa 100x100cm
13 720 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
