
Доставка зі складу 5-10 днів.
Люстра з лампочками розжарювання, 2 Вт, чорна, E27
Завдяки сучасному дизайну стельовий світильник стане ідеальним вибором для використання в коридорах, вітальнях, їдальнях тощо. Рухомі кронштейни, безумовно, додадуть стилю та елегантності будь-якому дизайну інтер’єру. Ви можете підібрати та встановити лампи E27 з різними кольорами світла, створюючи атмосферу відпочинку та спокою. Крім того, чорні рамки надають лампі сучасний шарм і забезпечують тривалий термін служби. У комплект поставки входить стельовий світильник з лампочками розжарювання, які випромінюють тепле біле світло. Завдяки монтажним елементам, що входять до комплекту, ви можете легко та безпечно зібрати та встановити світильник.
Колір: чорнийМатеріал: металГабаритні розміри: 60 x 28 x 100 см (Д x Ш x В)Потужність: максимум 2 Вт Різьба/корпус: E27Колір світла: теплий білийЗ 4 патронами для лампочокУ комплект поставки входить стельовий світильник із лампочками розжарювання< /p >
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 80cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 25 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 2 źródła |
| Кімната | Biuro, Korytarz/schody, Kuchnia, Salon, Sypialnia, Łazienka |
| Марка | VidaXL |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Ширина | 100cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 92591860
Стельовий світильник vidaXL Żyrandol Z Żarówkami Żarnikowymi, 2 W, Black, E27 (281439)
9 999 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

