
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
vidaXL Вішалка з відображенням натурального краю дерева, 100x35x22 см, акація
Зберігайте свої речі в порядку за допомогою настінної вішалки! Цей настінний стелаж виготовлений із твердої деревини акації та заліза з порошковим покриттям, що робить його міцним і стабільним. Оснащена поличкою для різних необхідних речей і штангами для підвішування сумок, пальто, парасольок, ключів і т.д., що дозволяє істотно заощадити місце в кімнаті. Крім того, настінна вішалка має живий край, який повторює природну форму дерева, додаючи йому краси. Важлива примітка: гарні кольори та структура деревини відрізняються від однієї частини до іншої, що робить кожну унікальну. Доставка випадкова.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 22cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 35cm мм |
| Марка | VidaXL |
| Матеріал | Skóra naturalna, Lite drewno |
| Колір | Brązowe |
| Ширина | 100cm мм |
- Ціна: 10 717 ₴
- В наявності
- Код: 105048390
Вішалка vidaXL Wieszak Oddający Naturalną Krawędź Drzewa 100X35X22Cm Akacja
10 717 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
