
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Застосування: будівельна галузь, підрядники. Лебідка використовується для підтягування вантажу по вертикальній осі на велику висоту. Конструкція: несучий елемент: плетений сталевий трос з приводом від електродвигуна, тихохідна передача, електромеханічне гальмо, що блокує передачу при відключенні живлення двигуна, пульт управління на довгому електричному кабелі, механічний кінцевий вимикач /застосування: Для витягування невеликих речей під час прання Конструкція.indexYT-5901EAN5906083959011UnitPCSWeight (kg)10.8000Power [W]500Trust [kg]250Висота підйому [m]11Garranty: 1 year
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 12 kg |
| Волість | 500 W |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Марка | YATO |
| Напруга | 230 V |
| Тип | Wyciągarki |
- Ціна: 7 283 ₴
- В наявності
- Код: 1147186
Електроінструмент Yato Wyciągarka YT-5901
7 283 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
