
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стельовий світильник BASIS CL22017A-6 Zuma Line
ОФІЦІЙНІ БРЕНДОВІ МАГАЗИНИ ГАРАНТУЮТЬ ВПЕВНЕНІСТЬ ТА БЕЗПЕКУ.
Наші бренди в торговій зоні Allegro:
✅ Лінія Zuma
✅ Globo Lighting
✅ Освітлення Candellux
✅ Markslojd
✅ Садові світильники SuMa
✅ Azzardo
Запитайте деталі через запит продавця.
Колекція ламп BASIS від Zuma Line
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zuma Line |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 22cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 22 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 6 źródeł |
| Кімната | Salon |
| Максимальна потужність лампи | 18W, 3W |
| Марка | Zuma Line |
| Матеріал | Metal |
| Мoдель | Basis |
| Нитка | G9 |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Żyrandole |
| Колір | Czarne |
| Ширина | 87,5cm мм |
- Ціна: 6 433 ₴
- В наявності
- Код: 162512759
Люстра Zumaline Cl22017A-6 Basis Sufitowa Black (3064027539)
6 433 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
