



Доставка зі складу 5-10 днів.
Стельовий світильник Regi FM2304400R-MB Zumaline LED 40W 3000-5000K black glamour у MLAMP поєднує в собі унікальний і позачасовий дизайн у найкращому вигляді, що створює низку можливостей для організації простору у вашому домі. Освітлення легко впишеться в кімнати з класичною і сучасною атмосферою, а його універсальна форма створить комфортну і затишну атмосферу, що сприяє відпочинку після дня, проведеного поза домом. Вечорами з коханими Модель Rega виготовлена з практичних і міцних матеріалів, що гарантує своїм користувачам радість і задоволення протягом багатьох років. Вишукане поєднання чорного і білого кольорів робить світильник придатним як для світлого, так і для темного інтер'єру. Матеріали, які використовуються в лампі, - це метал і пластик, що полегшує догляд і підтримку в чистоті. Лампа має стаціонарне місце для 1 енергозберігаючого джерела світла, що не замінюється, і має ступінь герметичності IP20. Світильник має вбудований світлодіодний модуль з нейтральним кольором 3000-5000K. Якщо ви не знаєте, який тип освітлення вибрати для освітлення житлових або офісних приміщень, то світильник серії Rega точно підійде для вас завдяки своїй ергономічній формі, ви можете підібрати його до поточного або новоствореного приміщення З цією моделлю освітлення ви не тільки якісно підсвітите вибрані поверхні, але й отримаєте чудову та приємну для ока прикрасу, яка додасть інтер’єру неповторного вигляду та витонченості, а також підкреслить його деталі та декор серед інших меблів та аксесуарів. Освітлення чудово виглядає окремо або в комплекті з іншими світильниками, тому їх можна адаптувати до різних типів приміщень. Виріб має сертифікати відповідності та на нього поширюється гарантія виробника елементи, необхідні для складання обладнання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zuma Line |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 7cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 40cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 40 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | G |
| Кількість джерел світла | 1 źródło |
| Кімната | Sypialnia |
| Максимальна потужність лампи | 40W |
| Марка | Zuma Line |
| Матеріал | Metal, Tworzywo sztuczne, Akryl, Stal |
| Мoдель | Regi |
| Нитка | LED |
| Стан | Нове |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Plafony |
| Колірна температура | 4000K |
| Ширина | 40cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

