

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
CRYSTAL - це сімейство сучасних ламп із прекрасним зовнішнім виглядом. Форма світильника підійде як до традиційного, так і до мінімалістичного інтер'єру як дуже цікавий акцент, адже світильники дають тепле, розсіяне світло, роблячи кімнату затишною та атмосферною. Ідеально підходить для вітальні, їдальні, спальні, вітальні та холу.
Підвісна лампа Zuma Line

Специфікація
Джерело світла: 3 x 40 Вт G9Матеріал: скло, кришталь, металКолір: хром Напруга живлення: 230 В - напруга мережі
Розміри
Ширина: 28 см. Висота: 136 см. Висота плафона: 16 см.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zuma Line |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 136cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 28cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 28 |
| Додаткова інформація | Z żarówką w zestawie |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | D |
| Кількість джерел світла | 3 źródła |
| Кімната | Korytarz/schody, Kuchnia, Salon, Sypialnia |
| Максимальна потужність лампи | 40W |
| Марка | Zuma Line |
| Матеріал | Metal |
| Нитка | G9 |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Колір | Srebrne |
| Ширина | 28cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

