
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Підвісна лампа ORLO P21031M-3TUP Zuma Line
ОФІЦІЙНІ БРЕНДОВІ МАГАЗИНИ ГАРАНТУЮТЬ ВПЕВНЕНІСТЬ ТА БЕЗПЕКУ.
Наші бренди в торговій зоні Allegro:
✅ Лінія Zuma
✅ Globo Lighting
✅ Освітлення Candellux
✅ Markslojd
✅ Садові світильники Suma
✅ Azzardo
Запитайте деталі через запитати продавця.
Колекція ламп ORLO від Zuma Line
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zuma Line |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 75cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 71cm мм |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 19 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість джерел світла | 3 źródła |
| Кімната | Biuro, Korytarz/schody, Kuchnia, Salon, Sypialnia |
| Максимальна потужність лампи | 40W |
| Марка | Zuma Line |
| Матеріал | Metal |
| Мoдель | Orlo |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Skandynawski |
| Тип | Lampy wiszące i zwisy |
| Колір | Białe |
| Ширина | 19cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

