
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
ТОРШЕР A4003 RIVA ЧОРНИЙ/ЧОРНИЙ
Серія: RIVAКод продукту: A4003Вага нетто: 2,64Висота: 153Ширина: 32,5Довжина: 32,5Кількість лампочок: 1Тип лампочки: E27Потужність: 40Матеріал: МЕТАЛ/ТКАНИНАКолір: ЧОРНИЙ
Чому варто обрати лампи Zuma Line?
Основні характеристики продукту
Додаток
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zuma Line |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 153cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр/ширина абажура (см) | 32,5 |
| Джерело живлення | Sieciowe |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість світлових точок | 1 |
| Кімната | Biuro, Korytarz/schody, Kuchnia, Salon, Sypialnia |
| Максимальна потужність лампи | 40W |
| Марка | Zuma Line |
| Мoдель | Riva |
| Нитка | E27 |
| Стиль | Nowoczesny |
| Тип | Z abażurem |
| Колір | Czarne |
| Ширина | 32,5cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

