
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Прямокутний душовий піддон Sea-Horse 100 x 80, навісний, чорний. Для багатьох любителів душу піддон є майже таким же важливим елементом ванної кімнати, як і сама душова кабіна. Тільки правильно налаштований і підібраний комплект з цих двох продуктів може гарантувати повний комфорт під час купання. Душовий піддон з високоякісного акрилу. Прямокутний піддон - оптимальний варіант для кабіни з такими ж розмірами. Характеристики: розміри: 80x100x4 см, висота: 4 см, глибина: 2 см, матеріал: сантехнічний акрил, тип: прямокутний, підлога, діаметр зливу: Ø 90 мм, колір: чорний, спосіб монтажу: на підлогу, без сифона
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина | 2 cm мм |
| Діаметр зливу | 90 mm |
| Додаткова інформація | Nóżki w komplecie |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Sea-Horse |
| Матеріал | Akryl |
| Форма | Prostokątne |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 14 398 ₴
- В наявності
- Код: 115108674
Піддон для душової кабіни Sea Horse BKB304B
14 398 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
