


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
М'який прямокутний душовий піддон з гладкою поверхнею. Високоякісний душовий піддон, виготовлений із сучасного, надгладкого акрилового матеріалу. Забезпечують комфорт використання і підвищену стійкість до зміни кольору, подряпин і тріщин - Комфортну температуру поверхні при купанні. - Вища хімічна і хімічна стійкість. - Більший термін служби. - Легка вага для легкого монтажу. Отвір для сифона діаметром 90 мм. М'який акриловий білий 100 х 4,5 см. Глибина: 2,5 см. Білий колір (супер гладка поверхня) УВАГА!!! При доставці НАЛОЖЕННИМ платежем термін обробки замовлення ПРОДОВЖЕНО на 3 робочих дні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр зливу | 90 mm |
| Додаткова інформація | Syfon w komplecie |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | New Trendy |
| Матеріал | Akryl |
| Форма | Prostokątne |
- Ціна: 13 984 ₴
- В наявності
- Код: 130590246
Піддон для душової кабіни New Trendy Mild B0633
13 984 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
