
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Акриловий душовий піддон Mild Stone зі структурою натурального каменю, чорний, 80x80x11,5 см, напівкруглий
Душові піддони високого класу, виготовлені з сучасного супергладкого або структурного акрилового матеріалу. Вони забезпечують комфорт використання та підвищену стійкість до негативних зовнішніх факторів.
Конструкція з натурального каменю
Особливості душу
Технічна інформація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр зливу | 90 mm |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | New Trendy |
| Матеріал | Akryl |
| Форма | Półokrągłe i 1/4 koła |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 15 629 ₴
- В наявності
- Код: 130634931
Піддон для душової кабіни New Trendy Mild Stone B0558
15 629 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
