
Доставка зі складу 5-10 днів.
DEANTE ALPINIA ДУШОВА КАБІНА НАПІВКРУГЛА 80X80 СМ
Душова кабіна виготовлена з високоякісного загартованого скла. Він дуже міцний і гнучкий, що забезпечує максимальну безпеку для всієї родини. Складальні частини мають елегантну обробку відповідно до кольорів і стилю інших елементів серії. Весь салон дуже просторий. Напівкругла форма, з пологим вигином. Розмір 80х80 см. Серія фурнітури Alpinia ідеально вписується в актуальні тенденції дизайну. Привертають увагу форми з м'якими лініями і округле тіло. Їх проста, економічна форма сподобається шанувальникам сучасного інтер'єру, які цінують функціональність і вишуканість деталей. Пропозиція арматури цієї серії включає змішувачі для умивальника - низькі та високі, змішувачі для ванни, змішувачі для душу, змішувачі для біде та модель для кухні. Колекція доповнена тропічним душем у схожому стилі. Фурнітура доступна в трьох модних варіантах обробки: блискучий хром, золото і матове темно-чорне. Але Alpinia — це не лише батареї. У колекції також є душові кабіни, ванни та шторки для ванн. Кабіни та екрани виготовлені із загартованого прозорого скла, покритого Active Cover. Завдяки невеликим розмірам вся колекція є ідеальним рішенням для маленьких ванних кімнат.
ФУНКЦІЇ ПРОДУКТУ
БУДЬ ЛАСКА, ВІДВІДАТИ ІНШІ МОЇ АУКЦІОНИ З ПРОДУКТАМИ DEANTE.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 cm |
| Висота | 195 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Deante |
| Мoдель | Alpinia |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Ширина | 80 cm мм |
- Ціна: 13 862 ₴
- В наявності
- Код: 67965412
Стінки для душових кабін Deante Alpinia KGA_052P
13 862 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

