
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Стінка для душа AERO
Окремо стояча душова стінка - це виріб, який ідеально заповнить простір вашої ванної кімнати, зберігаючи при цьому бездоганний зовнішній вигляд і естетику інтер'єру. Стінка підходить для установки на душовий піддон або з лінійним зливом. Виготовлена з високоякісного загартованого скла. Завдяки спеціальній фазі виробництва він міцний і його легко підтримувати в чистоті. Відповідні душові піддони та лінійні трапи можна знайти на інших наших аукціонах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 195 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Rea |
| Скло/скляне оздоблення | Matowe |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Ширина | 100 cm мм |
- Ціна: 13 074 ₴
- В наявності
- Код: 45062197
Стінки для душових кабін Rea Up My Space REA-K7580
13 074 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
