




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

ДУШОВА КАБІНА

Профіль двостінний з регулюванням, гвинти з кришкою. Регульовані профілі дозволяють вирівняти кривизну стіни. ДИСТРИБ'ЮТОР: VenaМОДЕЛЬ: Holm / Como / Korfu /Kosta РОЗМІРИ: 90x90 см ВИСОТА: 12,5 см МАТЕРІАЛ: акрил ФОРМА: напівкруглий КОРПУС: інтегрований МОНТАЖ: на ніжках (ніжках) ВКЛЮЧАЄ: душовий піддон з ніжками

КОЛІР КАБІНИ - ГРАФІТОВИЙ
Регульовані профілі
Знімні нижні ролики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Invena |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Висота | 180 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Invena |
| Мoдель | Vitoria |
| Скло/скляне оздоблення | Matowe |
| Скло/товщина скла | 4 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 12 176 ₴
- В наявності
- Код: 77458358
Душова кабіна Invena Victoria 90X90 Ak-49-197
12 176 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
