




Доставка зі складу 5-10 днів.
Душова кабіна CONCEPT 80x80 Black
Представляємо вам красиву та надзвичайно функціональну кутову кабіну Concept. Це продукт, який ідеально заповнить простір вашої ванної кімнати, зберігаючи бездоганний зовнішній вигляд і естетичність інтер'єру. Завдяки чорним оздоблювальним елементам наш виріб надзвичайно універсальний і неодмінно впишеться в інтер'єр вашої санвузла. Завдяки своїй конструкції кабіну Concept можна встановити на піддон різної висоти або прямо на підлогу (кабіна з піддоном доступна на іншому аукціоні).
Чорний колір наноситься в процесі виробництва, а потім двічі гартується разом із листом при температурі 600-800°C. Це гарантує 100% довговічність і стійкість до подряпин і механічних пошкоджень. Це єдиний спосіб, який забезпечує найвищу якість і довговічність.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 cm |
| Висота | 190 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Rea |
| Мoдель | Concept |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 5 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Ширина | 80 cm мм |
- Ціна: 14 277 ₴
- В наявності
- Код: 114422431
Стінки для душових кабін Rea Concept REA-K5479
14 277 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

