


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Deante Funkia 80x80x170 см хром, склографіт KYP_454K
Специфікація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 170 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 80 cm |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Deante |
| Мoдель | Funkia |
| Скло/скляне оздоблення | Matowe |
| Скло/товщина скла | 5 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Ширина | 80 cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

