
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Універсальна душова кабіна Fold N2 70-120 110 см 100 см
110 см 100 см
Fold — це одна з кількох пропозицій складної душової кабіни, яка ідеально підходить для інтер’єрів з обмеженим простором.
Складна конструкція дозволяє максимально використовувати простір, зберігаючи повні естетичні та функціональні властивості.
Товсте загартоване скло Easy Clean товщиною 6 мм у поєднанні з хромованими алюмінієвими профілями гарантують довговічність, комфорт і безпеку використання кабіни.
Кабіна з універсальних базових модулів. Його можна конфігурувати в будь-якому розмірі, незалежно від сторони кріплення (праворуч/ліворуч) модуля.
Технічні дані:
Rea - Ванна кімната з уявою
KOMPL-FD111
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 110 cm |
| Висота | 190 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 110 cm |
| Марка | Rea |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Ширина | 110 cm мм |
- Ціна: 15 616 ₴
- В наявності
- Код: 74452092
Стінки для душових кабін Rea Fold REA-K7438
15 616 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
