
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Квадратна безпрофільна кабіна – сучасне рішення для вашої ванної кімнати. Окремо розміщений у великій ванній кімнаті, він буде виглядати ніжно і свіжо, візуально не перевантажуючи приміщення. У невеликій ванній кімнаті стаціонарна стінка є чудовою перегородкою та кришкою, яка захищає, наприклад, пральну машину чи умивальник, а зручні дверцята забезпечують комфорт використання.
Технічні дані:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 cm |
| Висота | 195 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Duso |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Ширина | 80 cm мм |
- Ціна: 18 226 ₴
- В наявності
- Код: 43849657
Стінки для душових кабін Duso 80x80 DS501T
18 226 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
