
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Душова кабіна поєднує в собі стиль і функціональність і ідеально підійде до декору вашої ванної кімнати. Алюмінієвий профіль і прозорі скляні бічні панелі надають кабіні чистий вигляд і додають вашій ванній кімнаті елегантний стиль. Завдяки матеріалам, що входять до комплекту, установка і збірка прості.Колір: прозорий матеріал: ESG (одношарове безпечне скло), алюміній. x H) Товщина скла: 4 мм У комплект поставки входять монтажні аксесуари. Зверніть увагу, що ванна не входить у комплект
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 70 cm |
| Висота | 180 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 70 cm |
| Марка | VidaXL |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 4 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Ширина | 180 cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

