




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Кабіна CONCEPT

Функціональність і естетичність - ці слова найкраще описують нашу душову кабіну Concept. Кабіна, безсумнівно, чудово поєднується з іншими елементами дизайну ванної кімнати. Чорний колір наноситься в процесі виробництва і потім двічі загартовується разом з листом при температурі 600-800°C. Це гарантує 100% довговічність і стійкість до подряпин і механічних пошкоджень. Це єдиний спосіб, який забезпечує найвищу якість і довговічність.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Висота | 190 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Rea |
| Мoдель | Concept |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 5 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип введення | Drzwi suwane |
| Ширина | 80 cm мм |
- Ціна: 16 647 ₴
- В наявності
- Код: 114418840
Стінки для душових кабін Rea Concept REA-K6389
16 647 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
