




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.

Душова кабіна PUNTO 90x90

Представляємо вам красиву та надзвичайно функціональну кутову кабіну Punto. Це продукт, який ідеально заповнить простір вашої ванної кімнати, зберігаючи бездоганний зовнішній вигляд і естетичність інтер'єру. Завдяки золотистим елементам обробки наш виріб надзвичайно універсальний і неодмінно впишеться в інтер'єр вашої санвузла. Завдяки своїй конструкції кабіну Punto можна встановити на душовий піддон різної висоти або прямо на підлогу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Висота | 190 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Rea |
| Мoдель | Punto |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 5 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi składane |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴


