

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Omnires S 80x80 S80KCRTR
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Omnires |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 cm |
| Висота | 185 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Марка | Omnires |
| Мoдель | S |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Товщина скла/панелі | 6 mm |
| Ширина | 80 cm мм |
- Ціна: 9 999 ₴

