
Доставка зі складу 5-10 днів.
Глянцева золота кабіна
AVEXA GOLD SHINE 110x200
Скло 8 мм
кат. № EXK-1814 (новий кат. № EXK-7060)
+
Функціональний гачок БЕЗКОШТОВНО
Надзвичайно простий, але цікавий дизайн виробу забезпечує його цікавий зовнішній вигляд, доповнений високоякісними матеріалами та виготовленням. Загартоване скло доповнюється делікатними, але стійкими профілями та елегантним кронштейном.
Можливість установки:
* на душовому піддоні
* на підлозі
АВТОРИЗОВАНИЙ ПАРТНЕР
Кабіна AVEXA GOLD SHINE
110 x 200
Фактичні розміри від стіни до торця скла
Розмір A 110 см
Розмір B макс. 120 см (можна вкоротити)
Висота H 200 см
Глянцеве золоте покриття
Скло 8 мм
Універсальна кабіна, можлива установка як ліва, так і права
Прозоре безпечне скло, загартоване 8 мм
Покриття проти обростання ActivShield полегшує утримання дверей і кабін у чистоті
Покриття Active Shield - стандарт
1. Скло без захисного покриття
скляна поверхня без просочення затримує краплі води, а разом з ними і всі забруднення, такі як накип і відкладення від косметики для купання
2. Скло із захисним покриттям - в пропоновану кабіну
На скляній поверхні, захищеній гідрофобним захисним покриттям, молекули води не зупиняються, вільно течуть і не залишають відкладень накипу
Кронштейн високого класу ідеально стабілізує всю конструкцію. Блискуча поверхня золотого кольору виконує декоративну функцію, надаючи виробу стильний характер.
БЕЗКОШТОВНИЙ гачок для рушників
Мінімалістичний монтаж без використання профілю, лише за допомогою стінового куба. Ідеально прямі стіни є важливими.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 110 cm |
| Висота | 200 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 110 cm |
| Марка | New Trendy |
| Мoдель | Avexa Gold Shine |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Walk-in |
| Ширина | 110 cm мм |
- Ціна: 35 614 ₴
- В наявності
- Код: 111697194
Стінки для душових кабін New Trendy Avexa EXK-1814
35 614 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж

