



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Чудова діамантова кабіна з геометричним відтінком неодмінно освіжить будь-яку ванну кімнату та створить дивовижну атмосферу, незалежно від того, сучасний дизайн інтер’єру, лофт чи інший стиль.

Rea Diamond 90X90 (Reak5622)

Технічні дані:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | REA |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Висота | 195 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | Rea |
| Мoдель | Diamond |
| Скло/скляне оздоблення | Matowe |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Ширина | 90 cm мм |
- Ціна: 21 639 ₴
- В наявності
- Код: 90534736
Стінки для душових кабін Rea Diamond REA-K5622
21 639 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
