

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Душова кабіна 120x90 Arteco Cersanit S157-012
Церсаніт
Усі кабіни ARTECO виготовлені з безпечного 5-мм прозорого загартованого скла, захищеного захисним покриттям CleanPro, яке запобігає відкладенню накипу та бруду, завдяки чому їх легко підтримувати в чистоті. Напівкруглі кабіни ARTECO мають висоту до 190 см, тому навіть високі люди почуватимуться в них надзвичайно комфортно. У колекції ARTECO використовується система розсувних дверей з подвійними хромованими роликами зверху та знизу. Металева ручка і магнітні ущільнювачі істотно впливають на довговічність кабін. Найвища якість та цікавий дизайн кабін зроблять кожне купання справжньою насолодою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cersanit |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Висота | 190 cm мм |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 120 cm |
| Марка | Cersanit |
| Мoдель | Arteco |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 5 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |
| Ширина | 100 cm мм |
- Ціна: 25 120 ₴
- В наявності
- Код: 92554550
Стінки для душових кабін Cersanit Arteco 120X90см S157-012
25 120 ₴
- +380 (68) 701-31-47Менеджер продаж
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
